Aktualności

W miejscowości Czarne, na terenie Nadleśnictwa Gorlice otwarto oficjalnie Ekopark – Radocyna. Obiekt powstał po kompleksowej przebudowie w miejscu istniejącego od ponad 30-lat ośrodka wypoczynkowego, z myślą o realizowaniu wyzwań obecnych czasów związanych z wypoczynkiem w lesie. To oferta dla turystów chcących tutaj spędzić trochę czasu i przy okazji uczyć się lasu i przyrody w oparciu o zrównoważoną gospodarkę leśną

Sprzedaż drewna, choinek i sadzonek

Nadleśnictwa Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krakowie prowadzą sprzedaż 17 gatunków drewna wielowymiarowego, oferują również do sprzedaży choinki, stroisz jodłowy i sadzonki drzew leśnych.

Oferta łowiecka

Na terenie RDLP w Krakowie funkcjonuje 8 ośrodków hodowli zwierzyny (OHZ LP) utworzonych w oparciu o 9 obwodów łowieckich o łącznej powierzchni 87 189 ha w tym leśnej 49 180 ha.

Ochrona danych osobowych

Realizacja obowiązku informacyjnego o ochronie danych osobowych Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO), znajduje się w poniższym załączniku.