Lista aktualności Lista aktualności

Zawody strzeleckie "O Puchar Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krakowie"

W miniony piątek na terenie strzelnicy ZO PZŁ w Tarnowie (16.06.23 r.) miało miejsce szkolenie dotyczące przeciwdziałania ASF, które zostało połączone z emocjonującymi zawodami strzeleckimi "O Puchar Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krakowie".

W obu tych wydarzeniach uczestniczyło ponad 50 myśliwych-leśników z terenu RDLP w Krakowie. Nasi utalentowani uczestnicy rywalizowali ze sobą w ramach sześcioboju myśliwskiego, obejmującego konkurencje takie jak "SKEET", "TRAP", "MOP", "DZIK", "ROGACZ" i "LIS". Uczestnicy zmierzyli się zarówno w klasyfikacji zespołowej, indywidualnej jak i dian.

Wspaniałe osiągnięcia w rywalizacji uczestników zostały docenione, a na podium drużyn stanęli:
• Na pierwszym miejscu pracownicy Nadleśnictwa Piwniczna, którzy zaprezentowali doskonałe umiejętności strzeleckie i determinację w rywalizacji.
• Drugie miejsce przypadło pracownikom Nadleśnictwu Niepołomice, którzy także zachwycili wszystkich swoją precyzją i skutecznością.
• Na trzecim miejscu uplasowali się pracownicy z Nadleśnictwa Dąbrowa Tarnowska, którzy wykazali się znakomitą strategią i techniką.

Zasłużenie tytuł najlepszego zawodnika przypadł leśnikowi z Nadleśnictwa Piwniczna – Miłoszowi Dobrowolskiemu, zarówno w konkurencjach śrutowych jak i kulowych. Jednakże, warto również wspomnieć, że drugim najlepszym strzelcem okazał się być Artur Kuś, który imponował swoją celnością i umiejętnościami. Trzecie miejsce w klasyfikacji indywidualnej przypadło Grzegorzowi Kasino, który wykazał się doskonałą kondycją strzelecką.

W klasyfikacji dian na podium stanęły również utalentowane strzelczynie. Pierwsze miejsce zajęła Karolina Lipa, prezentując niesamowitą precyzję i skupienie. Drugie miejsce przypadło Katarzynie Szczecinie, która imponowała swoją techniką i opanowaniem. Na trzecim miejscu znalazła się Beata Dobrowolska, która pokazała doskonałe umiejętności w posługiwaniu się bronią.

Dziękujemy organizatorom oraz wszystkim uczestnikom, którzy wzięli udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. Wasze zaangażowanie i umiejętności stanowiły prawdziwe wzbogacenie dla całego szkolenia i zawodów.