Lista aktualności Lista aktualności

Zawody Narciarskie Leśników

12 marca br. na terenie Nadleśnictwa Łosie odbędą się XIII Zawody Narciarskie Leśników o Puchar Dyrektora RDLP w Krakowie. Zawody zostaną rozegrane na stoku narciarskim Ski Park Magura.

Celem zawodów jest promowanie i upowszechnianie sportów zimowych i rekreacji wśród pracowników i ich rodzin ze wszystkich nadleśnictw zgrupowanych w Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krakowie.

Uczestnikami zawodów mogą być osoby zgłoszone przez Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych w Krakowie i nadleśnictwa, w tym również aktualni i emerytowani pracownicy oraz członkowie ich rodzin, a także osoby zaproszone przez organizatora, którym w tym roku jest Nadleśnictwo Łosie.

Podczas zawodów zostaną rozegrane dwie konkurencje - slalom gigant i zjazd snowboard. Przewidziano trzy klasyfikacje: indywidualną w 8 kategoriach wiekowych kobiet i mężczyzn, drużynową i rodzinną.

Zgłoszenia, na podstawie karty zgłoszeń, instytucje biorące udział w zawodach winny przesyłać do Nadleśnictwa Łosie do dnia 19.02.2016 r.

Program zawodów w dniu 12 marca 2016 r.

  • 800 – Weryfikacja zgłoszeń
  • 845 – Zapoznanie się z trasą
  • 945 – Otwarcie zawodów
  • 1000 – Start pierwszego zawodnika wg listy startowej w slalomie gigancie
  • 1300 – Start pierwszego zawodnika wg listy startowej w zjeździe snowboard
  • 1400 – Dekoracja zwycięzców, wręczenie nagród, zakończenie zawodów

 

Regulamin XIII Zawodów Narciarskich Leśników i szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia są zamieszczone na stronie internetowej Nadleśnictwa Łosie: www.losie.krakow.lasy.gov.pl