Lista aktualności Lista aktualności

XIV Przegląd Sygnalistów Myśliwskich Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krakowie

24 sierpnia 2023 roku w ciepły, słoneczny i jeszcze wakacyjny dzień na terenie szkółki leśnej w Wierzchosławicach (Nadleśnictwo Dąbrowa Tarnowska) odbył się już XIV Przegląd Sygnalistów Myśliwskich RDLP w Krakowie.

W przeglądzie wzięło udział 22 sygnalistów w tym Trzy Panie. Zmagania konkursowe, pod czujnym uchem akredytowanych Jurorów rozegrano w klasach C, B i A w klasyfikacji indywidualnej  i zespołowej. Zespół z Nadleśnictwa Nawojowa zaprezentował też swoje umiejętności w Muzyce Myśliwskiej.

 

Zwycięzcami w poszczególnych klasach zostali:

 

Indywidualnie:

w klasie C – Rafał Czuchta, Nadleśnictwo Łosie

w klasie B – Mateusz Gryglak, Nadleśnictwo Krościenko

w klasie A – Przemysław Nosal, Nadleśnictwo Nawojowa

 

Zespołowo:

Klasa C – Nadleśnictwo Miechów

Klasa B – Nadleśnictwo Niepołomice

Klasa A –Nadleśnictwo Nawojowa

 

Tak więc Puchar przechodni Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krakowie dla najlepszego zespołu pojechał do Nawojowej – jak Oni pięknie zagrali!!! Dyplomy, statuetki i nagrody w imieniu Dyrektora RDLP w Krakowie Pana Pawła Szczygła wręczał Pan Michał Goś Zastępca Dyrektora ds. Gospodarki Leśnej.

Organizatorzy - Nadleśnictwo Dąbrowa Tarnowska i RDLP w Krakowie, jak co roku stanęli na wysokości zadania. Wszystko było dopięte na ostatni guzik, a wędzony karp, niedościgniony specjał Wierzchosławickich stawów dopełnił miłych i niezapomnianych wrażeń.