Lista aktualności Lista aktualności

Konkurs fotograficzny „O Róg Zbramira”

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Krakowie oraz Nadleśnictwo Niepołomice zapraszają do udziału w trzeciej edycji Konkursu Fotograficznego „Róg Zbramira w obiektywie”.

Motywem przewodnim konkursu jest Małopolski Konkurs Sygnalistyki Myśliwskiej „O Róg Zbramira". Poprzednie dwie edycje konkursu fotograficznego cieszyły się dużym zainteresowaniem. Zdjęcia zostały zaprezentowane na wystawach pokonkursowych podczas trwania konkursów Sygnalistyki Myśliwskiej „O Róg Zbramira". Większość nadesłanych zdjęć zostanie zaprezentowana w publikacji planowanej na jubileuszowy X konkurs „O Róg Zbramira"

W regulaminie III edycji konkursu organizatorzy dali wskazówki, jakich zdjęć oczekują. Fotografie mogą dotyczyć wszystkich 8 dotychczasowych edycji tego konkursu, który na trwałe wpisał się już do kalendarza imprez na terenie Małopolski i ściąga sygnalistów z całej Polski. Celem konkursu jest nie tylko dokumentacja konkursu, ale przede wszystkim oddanie jego atmosfery, emocji jakie towarzyszą zmaganiom sygnalistów oraz pracę organizatorów.

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się podczas koncertu galowego IX Małopolskiego Konkursu Sygnalistyki Myśliwskiej Kraków – Niepołomice 2017, który odbędzie się 22 kwietnia 2017 roku na dziedzińcu Zamku Królewskiego w Niepołomicach. Również w czasie trwania konkursu zostanie zaprezentowana wystawa pokonkursowa.

Szczegóły konkursu zawiera regulamin III Konkursu Fotograficznego „O Róg Zbramira".

 

Termin nadsyłania zdjęć w ramach konkursu został przesunięty do dnia 27 marca!

Zdjęcia należy przesłać na adres: hanna.karczmarska@krakow.lasy.gov.pl

Komisja wyłoni laureatów w kwietniu 2017 roku.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!