Lista aktualności Lista aktualności

KOMUNIKAT

Zgodnie z decyzjami organów państwa oraz zaleceniami Państwowej Inspekcji Sanitarnej wobec zagrożenia epidemiologicznego spowodowanego wirusem SARS-CoV-2, jednostki Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krakowie odwołały wcześniej zaplanowane wydarzenia oraz zajęcia edukacyjne.

Informacje o poszczególnych, odwołanych wydarzeniach znajdują się na stronach internetowych oraz profilach nadleśnictw wchodzących w skład RDLP w Krakowie.

W związku z rozprzestrzenianiem się w Polsce koronawirusa oraz w trosce o zdrowie interesantów i pracowników, apelujemy o ograniczenie osobistego załatwiania spraw w biurze Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krakowie. Wszystkich zainteresowanych prosimy o załatwianie spraw za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie.

Jeżeli uważacie Państwo, że Wasz przyjazd jest niezbędny, to prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny. Część pracowników RDLP w Krakowie w najbliższym czasie będzie wykonywać pracę zdalną.

Za zaistniałe utrudnienia serdecznie przepraszamy i prosimy o zrozumienie. Wszystkie podejmowane działania mają charakter prewencyjny, aby zminimalizować możliwości wystąpienia i rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Przypominamy, że na stronach Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego znajdują się informacje oraz zalecenia, jak zachować środki ostrożności i postępować w tej szczególnej sytuacji.