Lista aktualności Lista aktualności

VII Konkurs fotograficzny „Róg Zbramira w obiektywie” „Sygnałówka w życiu…..”

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Krakowie oraz Nadleśnictwo Niepołomice zapraszają do udziału w VII edycji Konkursu Fotograficznego „Róg Zbramira w obiektywie” „Sygnałówka w życiu…..”

Jak w poprzednich zmaganiach konkursowych, motywem przewodnim jest Małopolski Konkurs Sygnalistyki Myśliwskiej „O Róg Zbramira” – wszystkich jego edycji. Każde zdjęcie ma ogromną wartość, tworząc historię Małopolskiego Konkursu, który na stałe zagościł już w murach Zamku Królewskiego w Niepołomicach.

Już po raz drugi konkurs został poszerzony o kategorię „Sygnałówka w życiu….”. Tu zamysłem organizatorów jest uchwycenie sygnałówki w życiu codziennym, wszystkich chwil którym róg myśliwski towarzyszy lub których jest głównym motywem.

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród będzie miało miejsce podczas koncertu galowego XIII Małopolskiego Konkursu Sygnalistyki Myśliwskiej Kraków – Niepołomice 2023, który odbędzie się w dniu 22 kwietnia 2023 roku na dziedzińcu Zamku Królewskiego w Niepołomicach. Zmaganiom sygnalistów będzie towarzyszyła pokonkursowa wystawa fotografii. Szczegóły konkursu zawiera regulamin.

Zdjęcia należy przesłać do dnia 7 kwietnia 2023 roku na adres: hanna.karczmarska@krakow.lasy.gov.pl

Komisja wyłoni laureatów w kwietniu 2023 roku.