Lista aktualności Lista aktualności

Wielkanocne spotkanie w RDLP w Krakowie

10 marca br. emerytowani pracownicy Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krakowie byli gośćmi wielkanocnego spotkania w siedzibie dyrekcji.

Zastępca Dyrektora ds. Strategii i Rozwoju Pan Tadeusz Dragon powitał wszystkich gości w imieniu Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krakowie Pana Jana Kosiorowskiego, który z uwagi na obowiązki służbowe nie mógł wziąć udziału w spotkaniu. Świąteczną atmosferę podkreśliła także obecność ks. Kanonika Romana Łędzkiego, duszpasterza małopolskich leśników.

Zastępca dyrektora Tadeusz Dragon złożył wszystkim serdeczne życzenia pogodnych i zdrowych Świąt Wielkanocnych. Wręczył także gościom zaproszenia na wystawę fotografii „Leśne inspiracje", która będzie prezentowana w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie.

Ksiądz kanonik Roman Łędzki poprowadził modlitwę i pobłogosławił tradycyjnie przygotowane śniadanie wielkanocne.

Emerytowany zastępca dyrektora Janusz Opieliński, w imieniu gości, podziękował Dyrektorowi Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krakowie Panu Janowi Kosiorowskiemu za zorganizowanie wielkanocnego spotkania. Zachęcał także gości do nieustawania w trosce o lasy, jak i dalsze żywe zainteresowanie tą tematyką oraz złożył najlepsze życzenia dla pracowników Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych życząc pogodnych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych.