Lista aktualności Lista aktualności

IV Konkurs fotograficzny „Róg Zbramira w obiektywie”

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Krakowie oraz Nadleśnictwo Niepołomice zapraszają do udziału w czwartej edycji Konkursu Fotograficznego „Róg Zbramira w obiektywie”.

Motywem przewodnim konkursu jest Małopolski Konkurs Sygnalistyki Myśliwskiej „O Róg Zbramira”. Poprzednie edycje konkursu fotograficznego cieszyły się dużym zainteresowaniem. Zdjęcia zostały zaprezentowane na wystawach pokonkursowych podczas trwania konkursów Sygnalistyki Myśliwskiej „O Róg Zbramira”.

W regulaminie IV edycji konkursu organizatorzy dali wskazówki, jakich zdjęć oczekują. Fotografie mogą dotyczyć wszystkich 9 dotychczasowych edycji tego konkursu, który na trwałe wpisał się już do kalendarza imprez na terenie Małopolski i ściąga sygnalistów z całej Polski. Celem konkursu jest nie tylko dokumentacja konkursu, ale przede wszystkim oddanie jego atmosfery, emocji jakie towarzyszą zmaganiom sygnalistów oraz pracę organizatorów.

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się podczas koncertu galowego X Jubileuszowego Małopolskiego Konkursu Sygnalistyki Myśliwskiej Kraków – Niepołomice 2017, który odbędzie się 21 kwietnia 2018 roku na dziedzińcu Zamku Królewskiego w Niepołomicach. Również w czasie trwania konkursu zostanie zaprezentowana wystawa pokonkursowa.

Szczegóły konkursu zawiera regulamin IV Konkursu Fotograficznego „O Róg Zbramira".

Zdjęcia należy przesłać do dnia 15 kwietnia 2018 roku na adres: hanna.karczmarska@krakow.lasy.gov.pl

Komisja wyłoni laureatów w kwietniu 2018 roku.